Rubrieken : alfabet | volledige lijst
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z
Onbekend Ondernemerverenigingen Onderwijs Onderzoeksinsituut Ongediertebestrijding Ontwikkelingshulp Open haarden Openbaar vervoer Opleiding/training Opslagruimte Opticiens Overheid

49 record(s) gevonden | pagina 1 van 5

Gemeenteraad Haarlemmermeer
 Raadhuisplein 1,  Hoofddorp
023-5676819

rubriek: Overheid

tags: De gemeenteraad van Haarlemmermeer bestaat uit 39 raadsleden.


Contact met de gemeenteraad via de Raadsgriffie.







VVD (7 zetels)
Fractievoorzitter: Henk Kuipers
E-mail: henk@bestcards.nl
Website: www.vvdhaarlemmermeer.nl

CDA (5 zetels)
Fractievoorzitter: Arie Noomen of Steffe Bak
Steffebak@hotmail.com
E-mail: arie.noomen@cda.haarlemmemeer.nl
Website: www.cda.nl/haarlemmermeer

D66 (6 zetels)
Fractievoorzitter: Denise Abbas
Email: denise.abbas@d66.haarlemmermeer.nl
Website: http://d66haarlemmermeer.nl

Haarlemmermeerse Actieve Politiek (HAP, 6 zetels)
Fractievoorzitter: Marjolein Steffens-van de Water
Email: m.steffens@hap.haarlemmermeer.nl
Website http://hap-haarlemmermeer.nl

PvdA (4 zetels)
Fractievoorzitter: Tom Horn
E-mail: tom.horn@pvda.haarlemmermeer.nl
Website: www.haarlemmermeer.pvda.nl

GroenLinks (3 zetels)
Fractievoorzitter: Els Berk
Email: chm.berk@wanadoo.nl
Website: http://haarlemmermeer.groenlinks.nl

Forza! Haarlemmermeer (4 zetels)
Fractievoorzitter: Paul Meijer
Email: paul.meijer@forza.nu
Website: www.forzahaarlemmermeer.nl

EEN Haarlemmermeer (1 zetel)
Fractievoorzitter: Hans Spijker
Email: hans@een-haarlemmermeer.nl
Website: www.een-haarlemmermeer.nl

ChristenUnie - SGP Haarlemmermeer (1 zetel)
Fractievoorzitter: Arjo van Bezooijen
Email: ajvbezooijen@gmail.com
Website http://haarlemmermeer.christenunie.nl

Sociaal Rechts Haarlemmermeer (SRH, 1 zetel)
Fractievoorzitter: Rinus Beusenberg
Email: mlbeusenberg@gmail.com
Website: http://www.srh.nu/

Christen Democratische Volkspartij (CDVP, 1 zetel)
Fractievoorzitter: Anneke van der Helm
Email: annekevanderhelm@quicknet.nl
Website: http://cdvp.nl
Website http://haarlemmermeer.christenunie.nl


A.I.D. Ministerie v Landbouw
1118 CL Evert van de Beekstraat,  Luchthaven Schiphol
030-6692669

rubriek: Overheid
Bedrijvencontactpunt
2132 TZ Raadhuisplein 1,  Hoofddorp
023 - 5676006

rubriek: Overheid
Brandweer Haarlemmermeer
2131 MN Adrianahoeve,  Hoofddorp
023-5677432

rubriek: Overheid
Brigade Schiphol Kon. Marechaussee
1118 CN Evert Van De Beekstraat,  Luchthaven Schiphol
020-6038272

rubriek: Overheid
CDA (5 zetels)
2132 TZ Raadhuisplein 1 K103,  Hoofddorp
023-5676528

rubriek: Overheid
Centrum voor Bedrijven en Instellingen
2132 TZ Raadhuisplein 1,  Hoofddorp
023-5676006

rubriek: Overheid
ChristenUnie / SGP Haarlemmermeer (1 zetels)
2132 TZ Raadhuisplein 1 K106,  Hoofddorp
023-5676522

rubriek: Overheid
CNV Bedrijvenbond
2132 LN Opaallaan,  Hoofddorp
023-5684670

rubriek: Overheid
Cros
1118 CB Havenmeesterweg,  Luchth Schiphol
020-6041555

rubriek: Overheid

vorige 1 2 3 4 5 volgende
Sponsors